O nas

Jeśli szukają Państwo przyczepy lub lawety dopasowanej do potrzeb, a nie chcą być skazani na gotowe rozwiązania dostępne w popularnych sklepach, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z Naszą firmą. 

Firma AUTOX Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe ze Skalmierzyc specjalizuje się w sprzedaży i montażu przyczep towarowych oraz lawet i zabudowy pojazdowej. Naszą działalność prowadzimy od roku 1998, staramy nieustannie podnosić jakość produktów i dostosowywać je do potrzeb rynku. Współpracujemy z licznymi kontrahentami, a wysoką jakość naszych produktów doceniło już szerokie grono zadowolonych klientów.

Dostępne u nas przyczepy i lawety powstają w nowoczesnym, bogato wyposażonym zakładzie, który dzięki nowatorskiej polityce produkcji i doświadczonemu zespołowi pracowników wypuszcza na rynek urządzenia spełniające najwyższe standardy w zakresie trwałości, solidności wykonania i co najważniejsze, bezpieczeństwa. W produkcji wykorzystywana jest głównie stal konstrukcyjna o podwyższonej wytrzymałości, cynkowana ogniowo, a także blacha stalowa i aluminium. Do produkcji używane są również podzespoły niemieckich firm ALKO i KNOTT. Wszystkie przyczepy i lawety mają również homologację europejską, umożliwiającą ich zarejestrowanie, nie tylko na terenie Polski, lecz również w całej Unii Europejskiej, a także w krajach znajdujących się poza nią. Wszystkie nasze przyczepy dostosowane są do poruszania się z prędkością do 100km/h.

Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom, dajemy możliwość dodania osprzętu oraz zmiany parametrów technicznych - ładowności, wymiarów, dzięki czemu otrzymają Państwo spersonalizowaną przyczepę, dopasowaną do indywidualnych potrzeb i oczekiwań.

 

przyczepa Atlas