Producent przyczep samochodowych - o firmie Autox

Jeśli szukają Państwo przyczepy lub lawety dopasowanej do potrzeb, a nie chcą być skazani na gotowe rozwiązania dostępne w popularnych sklepach, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z Naszą firmą. 

Producent lawet samochodowych – firma Autox ze Skalmierzyc specjalizuje się w produkcji, sprzedaży i montażu nowoczesnych lawet samochodowych oraz zabudowy pojazdowej. Na polskim rynku działamy nieprzerwanie od 1998 roku i od tego też czasu staramy się nieustannie podnosić jakość oferowanych produktów, tak aby odpowiadały one potrzebom dynamicznie zmieniającego się rynku. Prowadzimy współpracę z wieloma kontrahentami, a najlepszym dowodem wysokiej jakości naszych konstrukcji jest stale powiększające się grono zadowolonych klientów.


Lawety i przyczepy samochodowe powstają w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym. Innowacyjna polityka produkcji oraz wykwalifikowana kadra pracownicza jest gwarancją otrzymania najwyższej jakości urządzeń, spełniających wszystkie standardy w zakresie trwałości, solidności wykonania i – co szczególnie istotne – bezpieczeństwa.


Od konkurencji odróżnia nas przede wszystkim najwyższa jakość oferowanych przeczep i lawet samochodowych, wysoka orientacja na klienta oraz atrakcyjne ceny. Jesteśmy przekonani, że u nas każdy klient – nawet ten najbardziej wymagający – znajdzie produkt na miarę swoich potrzeb i oczekiwań.

 

przyczepa Atlas